Bant Kantarı

Bank Kantar

  • Kantarlarim.com
  • Kass Yalzılım
  • 2018

Bant Kantarı

Günümüzde bant kantarı kullanım oranı çok azdır. Bunun nedenleri başında bant kantar verilerinin düzgün alınmaması ve bu sebeple alınan verinin ihtiyaçları tam olarak görmemesidir. Bizim bu noktada çözümümüz sizin ihtiyacınız olan verilere en sağlıklı şekilde ulaşmanızı sağlamaktır. Bant kantar sistemimiz 3 farklı sayaç sayesinde saatlik, günlük ve haftalık periyotlarda üretim bilgilerinin saklanmasını sağlamaktadır. Sistem belirtilen bu periyotlarda otomatik olarak sayaçları sıfırlamakta, sıfırlamadan önce sayaç bilgisini saklamaktadır.

Üretim kapasitesini çıkartmakta ve konkasör tesisinizde üretim kapasitesini etkileyen bantta ölçülen malzemenin belirtilen ağırlık aşağısında ne kadar süre ile tartım yaptığını, boşta ne kadar süre ile çalıştığını sistem kayıt altına tutmaktadır.

Internet bağlantısı sağlanması durumunda kantarlarim.com adresinden sistemin otomatik olarak oluşturduğu tüm verilere ulaşabilirsiniz. Bu verileri SQL tabanlı muhasebe programları ile entegre etmek çok kolaydır.

Üretim kapasitesi

Sistemimiz tesisinizdeki üretim miktarlarını anlık olarak takip altına almaktadır. Takılan bant kantarı ile saatlik / haftalık / aylık olarak 3 sayaç bilgisini ve gelişen olayları SQL veri tabanında kayıt altına alır.

Gelişen olaylar kısaca:
  • Banttan geçen malzemenin belirlenen kıstaslarda bant üzerinde olmama bilgisi
  • malzeme beslemesi yapmadan sistem belli bir sürenin üstünde çalıştırıldığı bilgisi
  • konkasör sistemi duraklatıldığı bilgisi

muhasebe yazılımları ile entegreleri çalışacak alt yapısı mevcuttur. kantarlarim.com sistemini kullanarak tüm platformlarda üretiminizi izleyebilirsiniz.